sprawdź prognozę pogody na kortach

O klubie

Główną ideą powstania kompleksu sportowego Royal Tennis Club jest chęć rozwijania i promowania sportu tenisowego w naszym regionie. Nowoczesny wygląd oraz bardzo wysokie kwalifikacje trenerów i obsługi to cechy charakterystyczne naszego klubu.

Nie bez powodu mówi się, że to ludzie tworzą atmosferę miejsca. Pragniemy, aby każdy forhend, bekhend oraz lob zagrany na nawierzchni kortów tenisowych był wyjątkowo miło i owocnie spędzonym czasem.

• Graj w naszym klubie cały rok!

Kompleks tenisowy Royal Tennis Club tworzą:

• dwa korty tenisowe kryte o nawierzchni sztucznej trawy, ze sztucznym oświetleniem, całoroczne
    • dwa korty tenisowe otwarte, z nawierzchnią mączki ceglanej, dostępne do użytku w okresie letnim
    • pełnowymiarowy kort do gry w squasha
    • plac zabaw dla dzieci, kawiarnia

Zarezerwuj kort, zanim ubiegnie Cię ktoś inny!

• Szkółka dla dzieci

Tenis to sport, który wymaga szczególnego zaangażowania już od najmłodszych lat. Korty tenisowe Royal Tennis Club to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Poznaj nasz specjalnie zaprojektowany program rozwoju dla młodych adeptów tenisa!

• Liga Royal Tennis Club

Trwają zapisy do Ligi!
    Mecze będą mogły być rozgrywane w tygodniu w godzinach 19:00 – 22:00. W weekendy oraz w innych godzinach mecze mogą być rozgrywane w przypadku wolnych kortów.
    Swoje zgłoszenia prosimy składać na adres: [email protected]