Miło nam poinformować, że jako partner strategicznych do naszego Royal Tennis Club dołączyła firma EkaMedica.

EkaMedica to wieloletni producent naturalnych suplementów diety w formie soków, kapsułek, olejów i olejków oraz kosmetyków. Swoją siedzibę ma w Kozach, niedaleko kompleksu sportowego Royal Tennis Club. Od lat wspiera wszelkie inicjatywy sportowe w rejonie Podbeskidzia oraz o zasięgu ogólnopolskim.

Drugim partnerem naszego klubu jest Business Centre Club, zrzeszający indywidualnych przedsiębiorców z wszystkich branż i regionów o sprawdzonej, rzetelnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Mamy nadzieję, że współpraca z prestiżowym klubem biznesowym pozwoli dodatkowo na rozwinięcie się sieci kontaktów między członkami RTC, a co za tym idzie - idei przedsiębiorczości w naszym regionie.

Nasz klub jest otwarty na kolejne współprace z firmami zewnętrznymi. W przypadku zainteresowania reklamą na dostępnych nośnikach bądź dołączenia do RTC jako sponsor główny/partner strategiczny, zapraszamy do kontaktu: [email protected]