Przygodę z tenisem można rozpocząć od najmłodszych lat! 

Tenis to sport, który uczy wytrwałości i pokory, ale głównym celem na zajęciach jest dobra zabawa. Myśląc o najmłodszych, z inicjatywą wyszedł klub sportowy w Kozach, który organizuje szkółki tenisowe, na których dzieci uczą się grać oraz dobrze bawić. Dzięki grupom kilkuosobowym, zbliżonym do siebie wiekowo, mali zawodnicy rozwijają umiejętności tenisowe oraz poznają nowych przyjaciół na korcie. Sport sam w sobie przyczynia się do prawidłowego rozwoju koordynacji i sfery motorycznej, a także korzystnie wpływa na rozwój mózgu dziecka.

Royal Tennis Club zaprasza wszystkie chętne dzieci od 6 do 16 roku życia do uczestnictwa w zajęciach organizowanych w klubie od początku października 2023r. do końca czerwca 2024r. Lekcje będą odbywać się w kilkuosobowej grupie (5-6 osób) raz w tygodniu, zapisy trwają do końca września 2023r.*

Nie trzeba się martwić o zakup rakiet, ani piłek, ponieważ klub posiada rakiety dopasowane przez trenera do wzrostu i siły dziecka. Wystarczy zabrać dobry humor, ubrania oraz buty na zmianę, a Royal Tennis przygotuje resztę! 

Trener przewiduje ćwiczenia tenisowe, ale nie zabraknie również czasu na dobrą zabawę!

Koszt szkółki:

1 raz w tygodniu - 200 zł/łącznie za 4 wejścia

2 razy w tygodniu - 300 zł/łącznie za 8 wejść

Liczymy na Państwa uczestnictwo!

*zajęcia będą odbywały się po zebraniu odpowiedniej ilości dzieciaków.