sprawdź prognozę pogody na kortach

Nasza kadra trenerska

 • Tereza Krečmerová

  Trener tenisa ziemnego

  Wyróżnia się drugą Czeską klasą trenerską, jest licencjonowanym sędzią CZT.
  Posiada długoletnią praktykę zawodniczą, od dzieciństwa szkolona na zawodniczkę, pod okiem wybitnego trenera, który przygotowywał osoby z czołówki światowej.
  Tereza jest trenerką tenisa pochodząca z Czech, która od 8 lat pracuje w Polsce, prowadząc zawodników oraz amatorów z każdej kategorii wiekowej. Przygodę z tenisem zaczęła w wieku 6 lat na kortach w Třinci. Po zakończeniu etapu zawodniczego postawiła na karierę trenerską. Tenis jest dla niej jedną z największych pasji życia. Uważa, że każdy może się nauczyć grać w tenisa, dlatego stara się poświęcić co najwięcej czasu swoim podopiecznym na korcie jak i poza nim. Lubi pracować nad techniką uderzeń, taktyką i strategią tenisa. Organizuje obozy oraz turnieje tenisowe dla swoich podopiecznych.

 • Artur Paw

  Instruktor tenisa ziemnego

  Posiada licencję PZT, ukończył kurs szkolenia dzieci według programu Tenis10.
  Bierze udział w ligach amatorskich oraz turniejach tenisowych.
  Instruktor tenisa, który stawia na rozwój umiejętności oraz skupia się na analizie błędów z użyciem odpowiednich programów treningowych, jak również nie zapomina o dobrej zabawie na zajęciach.
  Prowadzi szkółki tenisa dla dzieci (KIDS TENNIS CLUB) w różnych przedziałach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania oraz zajęcia indywidualne. Jego osobowość i zaangażowanie sprawia, że uczestnicy zajęć szybko robią postępy i grają z przyjemnością.